شارژر باطری استارتر باطری تستر باطری تستر باطری شارژر باطری درباره ما ورود مشتریان استارتر باطری
تستر باطری تلفن:02155508934
بازار آهن مکان - فاز 5مرکزی - پلاک1154

format_quoteتستر دو قلو 250 آمپر جگوار قادر به تست دینام ماشین های 12 ولت و ماشین های سواری میباشد. تستر دوقلو 250 آمپر با توان بارگیری و تخلیه بالا در کمترین زمان ممکن نتیجه بسیار دقیق و مطمئنی را ارائه مینماید. همچنین تستر باتری 250 آمپر قادر به نمایش خرابی باتری ماشین با اندازه گیری درجه آمپر دستگاه میباشد. نمایش ولتاژ باتری و دینام و همچنین نمایش توان استارت زنی باطری به صورت همزمان یکی از خصوصیاتی است که این تستر باطری را محبوب کرده است.

format_quoteتستر دوقلو 250 آمپر جگوار دارای دو گیره قرمز و مشکی و قطعات با کیفیت و متناسب با قدرت بارگیری بسیار بالا میباشد. این تستر باطری تولیدی شرکت الکترو صنعت تهران قادر به تست و آنالیز باطری های سربی و اسیدی در آمپر های 50 الی 250 آمپر ساعت می باشد. تشخیص وضعیت دینام خودرو های سواری و کامیون با تستر باطری 250 آمپر امکان پذیر است.

format_quoteتستر باطری دو قلو 250 آمپر به صورت مستقیم زیر نظر مهندسان شرکت الکترو صنعت تهران در سه مدل طراحی و تولید شده است که نسبت به سلیقه مشتری در دسترس میباشد. لازم به ذکر است هر سه دستگاه از لحاظ قدرت بارگیری (دشارژ) در یک سطح میباشند.

blur_on وزن تستر باطری دوقلو:4 کیلو گرم

blur_onارتفاع تستر باطری دو قلو:13 سانتی متر

blur_onطول تستر باطری دو قلو:28 سانتی متر

blur_on عرض تستر باتری دو قلو:25 سانتی متر

فروش تستر باطری ماشین


format_quoteبا دستگاه تستر باطری دو عقربه طرح جگوار میتوانید تست شارژ باتری خودرو های مختلف را با دقت و کیفیت بالا تری انجام دهبد.خودرو های سبک و سنگین برای شروع فعالیت خود نیاز به باتری دارند و لازم است در دوره های زمانی معین و همچنین خرابی باتری آنها توسط ابزار دقیق و ایمن تست شود.

blur_on قابلیت تست باتری 40 امپر تا 200 آمپر سربی اسیدی خودرو های سبک و سنگین

blur_on تست دینام 12 ولت

blur_on تخلیه باتری خودرو در مدت زمان کوتاه

blur_on نمایش همزمان ولت و آمپر

الکترو صنعت تهران شارژر باطری استارتر باطری تستر باطری تستر باطری

ارائه مشاوره و خدمات در خصوص تهیه و فروش انواع شارژر و استارتر باطری خودروهای سبک و سنگین

صفحه اصلی | درباره ما | محصولات | تماس باما | فروشگاه

الکترو صنعت تهران

کلیه حقوق متعلق به الکترو صنعت تهران می باشد